Aktualności

Podziękowanie policjantom za pilotaż kilkumiesięcznej Izy do szpitala

W czwartek (6 czerwca) krośnieńską komendę odwiedziła Pani Wiktoria wraz z ośmiomiesięczną Izą, by na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Krośnie Odrzańskim nadkomisarza Tomasza Kaczyńskiego złożyć podziękowanie dla policjantów, którzy w niedzielę (2 czerwca) pomogli jej w szybkim dotarciu do szpitala w Zielonej Górze, gdzie dziewczynka otrzymała pomoc medyczną. Kobieta wraz z podziękowaniami przekazała dla policjantów kwiaty, figurki aniołów oraz tort, chcąc w ten sposób złożyć wyrazy uznania za udzielenie jej pomocy.

Policjanci w codziennej służbie realizują wiele zadań i służą pomocą, nie oczekując za to specjalnych słów uznania. Nie mniej jednak, zawsze jest miło, gdy ktoś dobrym słowem doceni ich zaangażowanie i pracę. Taki gest zawsze wywołuje uśmiech na twarzach policjantów.  Tak było i tym razem. Czwartkowe (6 czerwca) podziękowania dla policjantów były wyjątkowe i niespodziewane. Do Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim przyszła Pani Wiktoria wraz ze swoją mamą oraz ośmiomiesięczną córką Izą, by podziękować policjantom za zrozumienie i okazaną pomoc. Dzięki policyjnej eskorcie, szybko i bezpieczne dotarły do szpitala, gdzie dziewczynka otrzymała opiekę medyczną.

Więcej w komunikacie:

Policjanci pomogli w szybkim dotarciu do szpitala – pilotaż po zdrowie małego dziecka.

Pani Wiktoria podczas spotkania z Komendantem Powiatowym Policji w Krośnie Odrzańskim nadkomisarzem Tomaszem Kaczyńskim oraz pełniącym obowiązki Asystenta Ogniwa Obsługi Zdarzeń Drogowych Wydziału Ruchu Drogowego aspirantem Szymonem Węcewiczem wraz z podziękowaniami przekazała na ręce Pana Komendanta tort, figurki aniołów oraz kwiaty dla policjantów. Ten miły gest Pani Wiktorii sprawił wiele radości policjantom, za co bardzo serdecznie dziękujemy.  

 

komisarz Justyna Kulka

Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

 

  • policjanci i kobieta z dzieckiem
  • policjanci i kobieta z dzieckiem
  • tort
  • policjanci i kobieta z dzieckiem
  • kwiaty, tort, figurki
Powrót na górę strony