Aktualności

„Bezpieczne ferie 2023” – zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym

Data publikacji 13.01.2023

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim organizuje konkurs fotograficzny pod nazwą „Bezpieczne ferie 2023”. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa lubuskiego i będzie odbywać się w formule jednoetapowej (etap wojewódzki).

Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednej fotografii poruszającej tematykę promująca bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.

Dzieci za pośrednictwem rodziców lub szkół, powinny przesłać wykonane prace wraz z kartą zgłoszenia w terminie do 24 lutego 2023 roku (data wpływu pracy do siedziby organizatora) w formie elektronicznej na adres internetowy Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim: , w temacie wiadomości wpisując: konkurs fotograficzny „Bezpieczne ferie 2023”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 6 marca 2023 roku. Komisja konkursowa przyzna I, II i III miejsca, za które laureaci otrzymają nagrody. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronach internetowych organizatora i współorganizatorów. Współorganizatorami konkursu są: Wojewoda Lubuski, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa znajdują się poniżej.
 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !
Szczegółowych informacji udziela:
Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim
Telefon kontaktowy : 47 79 115 74 lub 47 79 115 70

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony