Aktualności

Podziel się swoim talentem i weź udział w konkursie

Data publikacji 05.08.2021

Lubisz rysować, a może interesujesz się filmem i widzisz siebie w roli reżysera? Jeśli interesują cię te tematy, to zachęcamy cię do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez Komendę Główną Policji oraz Komendę Wojewódzką Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Podziel się swoim talentem z innymi i propaguj bezpieczeństwo.

Konkurs plastyczny „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim adresowany jest do uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego w wieku od 10 do 15 lat i będzie odbywać się w formule jednoetapowej (etap wojewódzki). Jego celem jest promocja zasad bezpiecznych zachowań wśród dzieci podczas letniego wypoczynku, w szczególności nad wodą.

Natomiast tematem konkursu  plastyczno-filmowego „Artystyczny przeWODNIK", jest zobrazowanie bezpiecznego sposobu zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą, promocja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat bezpiecznych zachowań w wodzie i nad wodą. W konkursie mogą wziąć udział osoby lub zespoły do 3 osób w wieku od 5 do 18 lat: 

podkomisarz Justyna Kulka

Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

Powrót na górę strony